Web Wso Shell

Web Wso Shell

Wso Shell Download-İndir .TXT
Wso Shell Download-İndir .RAR

Bu blog yazısında listelenen şeylerden herhangi birisini denemekle, eylemleriniz için tam sorumluluk kabul etmiş oluyorsunuz ve sorumluluk almayacağım. Bu eğitim kesinlikle yalnızca penetrasyon test cihazları içindir.
Bugün biraz farklı bir konuyu konuşacağız. Eminim benim gibi teknisyen iseniz bayılacaksınız. Bu yazı, beyaz şapkalı güvenlik şahsiyetlerine kesinlikle bağlıdır (ne siyah şapka, ne de şapka şapkası). Hacking veya diğer açıdan bir güvenlik açığından yararlanma ilginç bir konudur ve bu da incelenecek büyük bir alandır. Konu bilgisayar güvenliği altına giriyor. Bu blog yazısı, web kabuğu olarak adlandırılan küçük bir komut dosyası aracılığıyla uzaktaki bir sunucuyu kontrol etmeye odaklanacaktır. Popüler bir varyasyona sahiptir ve “WSO Web Kabuğu” olarak bilinir. Bugün bununla ne yapabileceğimizi ve nasıl olacağını göreceğiz.
Bu nedenle bir web kabuğu, bir tür Uzaktan Yönetim Aracı (RAT) veya Backdoor olarak da tanımlanabilir. Web kabuğu, sunucuya sahip olmak / çalıştırmak / yok etmek için gereken tüm özelliklere sahip basit bir kod satırı veya basitçe bir tarayıcı URL’si aracılığıyla komutları alan sunucuda çalıştırmak için gereken tüm özelliklere sahip tam özellikli bir yönetimsel grafik kullanıcı arayüzü olabilir. Güzellik web kabukları, bir sunucunun desteklediği herhangi bir dilde yazılabilir. Wso Shell bir örnek olarak, bugün bakacağımız şey PHP’de yazılmıştır. Diyelim ki, PHP ile Apache’yi çalıştırıyorsanız, uygun güvenlik yetkiniz yoksa, bu güçlü WSO gibi PHP web kabukları için savunmasız olursunuz. En tehlikeli kısım, kabuk kurulduğunda, sunucuya koyan kullanıcıyla aynı izin ve kabiliyete sahip olacak. Artık bir web kabuğunun ne olduğunu biliyorsun. Teknik dünyada kullanılan web kabuklarının bir listesini arıyorsanız, onları burada bulabilirsiniz. Ayrıca, bu blog yazısı verilen Apache sunucusunu sağlamlaştırdığınızdan emin olmaktadır.
Bugün bir web kabuğu çağrısı wso shell indir kullanacağız. Buradan indirebilirsiniz. WSO, Windows ve Linux altında çalışabilir, ancak Linux altında daha fazla kabiliyete sahiptir. Artık sahip olduğu ve neler yapabildiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bunlar, kullanabileceğimiz özellikler kümesidir.
Çerezler için yetki
Sunucu Bilgileri
Dosya yöneticisi (kopyalama, yeniden adlandırma, taşıma, silme, chmod, dokunma, dosya ve klasörler oluşturma)
Görüntüleme, hexview, düzenleme, indirme, dosya yükleme
Zip arşivleriyle çalışma (paketleme, ambalaj açma) + sıkıştırma tar.gz
Konsol
SQL Yöneticisi (MySql, PostgreSQL)
PHP kodunu yürütün
Dizelerle + karma arama çevrimiçi veritabanlarıyla çalışma
Bindport ve geri bağlanma (Perl)
Kaba kuvvet FTP, MySQL, PgSQL
Dosyalarda arama yapın, dosyalarda metin arayın
* Nix benzeri ve Windows sistemleri için destek
Antipoiskovik (Kullanıcı Aracısını kontrol et, eğer bir arama motoru 404 hatasını verirse)
AJAX’ı kullanabilirsiniz
Küçük boy. Kutulu versiyon 22.8 Kb’dir
Kabuk kullanan kodlamanın seçimi.
Wso shell download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir